Vernieuw je motor! Bezoek Barracuda op MOTORbeurs Utrecht

| |

Dit artikel is een persbericht afkomstig van een van onze partners. Dit persbericht kan commerciele boodschappen bevatten.

De MOTORbeurs kan je hebberig maken, maar ook wanneer een nieuwe motor er niet in zit dit jaar kan je toch het motorseizoen starten met datzelfde gevoel. Geef je motor een nieuw gezicht met de accessoires van het Italiaanse Barracuda, en geniet tijdens de MOTORbeurs van speciale aanbiedingen.

Primeurs tussen de importeurs

In hal 7 vind je tussen alle motorimporteurs 60 vierkante meter aan accessoires van het Italiaanse merk, waaronder de nieuwe “Skin Air” spiegels. Deze spiegels zijn in een handomdraai in te klappen tot een aerodynamische vleugel, en zijn verkrijgbaar voor naked en supersport motoren.

40 jaar MOTORbeurs: beursmanager Rachel Jankowsky over samenwerking met All Brands United: ‘Samen sta je sterk’

VR46

Sinds jaar en dag is Barracuda de officiële sponsor van het VR46 MotoGP team van racelegende Valentino Rossi. Dankzij deze samenwerking vind je in de Barracuda collectie ook authentieke VR46 accessoires die je zelf op de beurs kunt aanschouwen.

Beursaanbieding

Het gehele assortiment vind je op barracudamoto.nl, hier kan je alvast kijken hoe je jouw motor kunt aanpassen met accessoires zoals LED-richtingaanwijzers, spiegels, kentekenplaathouders en nog veel meer. Tijdens de motorbeurs bestel je online met 10% korting, maar voor de beste aanbiedingen kom je als bezoeker van de motorbeurs naar de Barracuda stand in hal 7!

Ook voor motorzaken

Barracuda accessoires vind je niet alleen online en op de Motorbeurs, maar ook bij de beter gesorteerde motorzaken in Nederland. Wil je als dealer ook Barracuda opnemen in je assortiment? Op de Motorbeurs leer je precies wat de condities zijn.  

Het bericht Vernieuw je motor! Bezoek Barracuda op MOTORbeurs Utrecht verscheen eerst op Motor.NL.

Vorige

Harley van Hells Angels-kopstuk Sonny Barger geveild: zoveel bracht de iconische motor op!

Midual onthult ultraluxe special edition ‘La Française’

Volgende