De beste motorcoureurs ter wereld komen van 26 tot en met 28 juni terug naar Nederland voor de legendarische TT van Assen! Geniet samen met je (klant)relaties van de ultieme motorsportbeleving in het exclusieve TT Holland House. Met een overdekte tribune, sfeervol terras en premium hospitality is dit de ultieme plek om te netwerken en de races van dichtbij te beleven.
Het TT Holland House op het binnenterrein van het TT Circuit is dé VIP-locatie tijdens de Dutch TT 2026. Hier beleef je alle races en trainingen van de MotoGP, Moto2, Moto3, Red Bull Rookies en de nieuwe Harley-Davidson Bagger World Cup vanaf pole position.
Vanaf onze eigen overdekte tribune in de paddock geniet je van direct zicht op de baan, live-commentaar en een groot scherm voor alle actie.
Het TT Holland House biedt een volledig verzorgd VIP-pakket. Geniet van hippe foodtrucks met heerlijk eten, een open bar, en maak kans op exclusieve paddocktours. Een uitgelezen kans om een kijkje achter de schermen te nemen in het hart van de Grand Prix van Nederland!

Thuisbasis
Dit jaar moedigen we natuurlijk onze Nederlandse coureurs extra aan: Zonta van den Goorbergh en Collin Veijer. Na de MotoGP-race op zondag maakt Red Bull KTM Ajo-coureur Veijer een speciale stop bij zijn thuisbasis, het TT Holland House, voor een exclusief interview met zijn supporters en een meet & greet met een aantal gelukkige winnaars.
Als gast van het TT Holland House parkeer je op de VIP-parking nabij de paddock en word je hartelijk ontvangen met een kopje koffie of thee en een lekkernij. Gedurende de dag geniet je van een uitgebreide lunch en tussendoor van een variatie aan hapjes en drankjes uit het Hollandse assortiment. Daarnaast maak je kans op een van de felbegeerde MotoGP Paddock Tours, waarbij je een unieke blik achter de schermen krijgt.
Ervaar prachtige motorsport op het TT Circuit Assen, terwijl je heerlijk geniet van eten en drinken in de sfeervolle hospitality. Kijk voor tickets en meer informatie op www.tthollandhouse.com.
| Locatie |
| Het TT Holland House is gesitueerd op het binnenterrein (paddock) van het TT Circuit Assen. Je bevindt je op de ‘Oude Veenslang’, een beroemd gedeelte dat vroeger deel uitmaakte van het circuit. Vanaf de tribune heb je een schitterend zicht op de Veenslang, Stekkenwal, de Bult, Meeuwenmeer, Ramshoek en een deel van de Zuidlus. |
| Privileges |
| VIP-parking nabij paddock Gelimiteerde MotoGP Paddock Tours Gezellige foodtrucks Snacks Open bar Lounge Zonneterras Overdekte tribune Persconferenties en interviews Trainingen en races op videoschermen Eigen VIP-toiletvoorziening Optredens van artiesten en een DJ* *Op zaterdag en zondag |
| Prijzen (exclusief btw) | |
| Vrijdag TT Holland House | € 235 |
| Zaterdag TT Holland House | € 325 |
| Zondag TT Holland House | € 460 |
| Passe-partout TT Holland House | € 685 |
Het bericht Beleef de MotoGP vanuit het TT Holland House en maak kans op een meet & greet met Collin Veijer! verscheen eerst op Motor.NL.




